אודותינו

הנהלת החברה

נמרוד מגידוב, מנכ”ל קבוצת טוטאל קר לוג'יסטיקס

נמרוד מגידוב, מנכ”ל קבוצת טוטאל קר לוג'יסטיקס, עומד בראש הקבוצה מאז הקמתה בשנת 2009. נמרוד מומחה לעולמות השילוח הבינלאומיים, בעל ניסיון רב באספקת שירותי שילוח מתקדמים וסל פתרונות כולל לניהול תהליכי שרשרת אספקה. נמרוד מחובר היטב לשחקנים המרכזיים בתעשיית היבוא ויצוא הישראלית ועובד בצמוד למנהלים הבכירים בתעשייה. 

במקביל לתפקידו כמנכ"ל הקבוצה, נמרוד מקפיד לחדש ולהתרחב כחלק מתהליך צמיחה ושדרוג מתמיד. הוא מקים חברות בת לקבוצה, משיק פעילויות נוספות לקהלים חדשים ובכל עת ממשיך ליצור שיתופי פעולה אסטרטגיים ולפתח טכנולוגיות פורצות דרך בתחומי הלוגיסטיקה ושילוח.

לפני שהקים את קבוצת טוטאל קר לוג'יסטיקס שימש כמנכ"ל חברת Space וכמנהל הלוגיסטיקה של חברת האנרגיה פז. לנמרוד למעלה משני עשורים של ניסיון בפיתוח עסקים בינלאומיים, ניהול חברות והקמת פעילויות מסביב לעולם. לנמרוד תואר שני MBA מאוניברסיטת חיפה.

ניר כהן, מנהל כספים

ניר מנהל את תחום הכספים בקבוצה מאז שנת 2019. אחראי על כל הניהול הפיננסי של הקבוצה בישראל, הולנד וארה"ב, תקציב, בקרה ורכש, ניהול תזרים מזומנים והשקעות, וכן, הקמה ויישום של התהליכים החשבונאים בחברות. בתוקף תפקידו, אחראי כל החוזים של הקבוצה בארץ ובחו"ל ועל כל ההיבטים המשפטיים של טוטל קר על כל סניפיה וחברותיה.
במקביל, מנהל ניר גם את תחום האדמיניסטרציה ומשאבי האנוש בחברה, במסגרתם הוא אחראי על ניהול תהליכי גיוס עובדים, הכשרתם והעשרתם,  קיום פעילויות רווחה וטיפול בצרכי העובדים באופן שוטף.  
לניר ידע וניסיון ניהולי רב שצבר בתפקידו הקודם כראש תחום בלשכת רואי החשבון בישראל ומעל לעשר שנות ניסיון בתחום הכספים ובניהול צוותים.
לניר תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו.

חגי הלפרין, מנהל תפעול ומסחר

עם ניסיון עשיר של כעשרים שנה בעולמות השילוח, יבוא, יצוא וניהול תהליכי לוגיסטיקה, חגי מנהל במקצועיות את מחלקת התפעול והמסחר בקבוצה משנת 2021. 

במסגרת תפקידו חגי נושא באחריות לניהול מספר תחומי פעילות מרכזיים בקבוצה, כולל: תחום הייבוא-יצוא, המחלקה המסחרית, פיתוח עסקי וניהול מכירות. כמו כן הוא מנהל את כלל העובדים והפעילות בסניפי החברה בהולנד ובארה"ב. 

לחגי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.

אורן קלקה, מנהל מחלקת מכירות

אורן מנהל את מערך המכירות של קבוצת טוטאל קר משנת 2021. במסגרת תפקידו הוא אחראי לבניית אסטרטגיית מכירות לקבוצה ועמידה ביעדי המכירות, ניהול תהליכי המכירה וניהול הלקוחות האסטרטגיים. כמו-כן, אורן מנהל באופן שוטף צוות מכירות המונה 3 אנשי מכירות שטח.

לאורן ניסיון עשיר של כעשרים שנה בתחום המכירות ופיתוח עסקי בעולמות השילוח, לוגיסטיקה וניהול סיכוני אשראי.

אורן בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בתקשורת שיווקית ומימון מהמכללה למנהל.

שרון ערמי, מנהלת שיווק

שרון מנהלת שיווק מיומנת עם רקורד מוכח של הצלחה בתחומי התקשורת שיווקית, פרסום ומדיה דיגיטלית. בעלת ניסיון עשיר בבניית אסטרטגיות שיווק ותוכניות עבודה, ניהול מותגים באינטרנט, הקמת קמפיינים לאיסוף לידים, יצירה וניהול תוכן שיווקי, שיווק וניהול במדיה חברתית, כתיבת תוכן לקידום אתרים, פרסום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, יחסי ציבור והפקת אירועים. שרון מנהלת את הפעילות השיווקית של חברת הבת רד בוקס ומרכזת את תחום השיווק בקבוצה משנת 2023. שרון בוגרת תואר בתקשורת ושיווק ממכללת ספיר. 

רחל נוי פלד, מנהלת תחום עמילות

רחל מנהלת בקבוצת טוטאל קר את תחום עמילות המכס, המטפל במשלוחי הייבוא של החברה ולקוחותיה, משנת 2014. במסגרת תפקידה רחל מרכזת את התחום, אחראית לקביעת מיסוי וחוקיות ייבוא ומנהלת את העובדים במחלקת עמילות המכס בחברה.
רחל הגיעה לקבוצה לאחר כ-30 שנות ניסיון בתחום עמילות מכס בחברות שונות, בהן עסקה במענה וטיפול בדרישות השונות בשחרור סחורות ליבואנים, הן באפיק שירות הלקוחות והן בעבודה המקצועית מול רשויות המדינה.
רחל בעלת תואר ראשון במדעי החברה מאוניבריטת בר-אילן. היא בוגרת קורס ניהול משאבי אנוש של מכון מגיד באונברסיטה העברית, קורס פקידי רישוי של לשכת המסחר ת"א, קורס משלחים בינלאומיים של לשכת המסחר בת"א וקורס סוכני מכס מטעם לשכת המסחר בת"א.מירב מגידוב, מנהלת פיתוח ארגוני

כמנהלת הפיתוח הארגוני בקבוצת טוטאל קר, מירב עוסקת בייעול תהליכי עבודה, ייעוץ ארגוני והדרכת עובדים, בדגש על ייעוץ למנהלים.

מירב הינה פסיכולוגית חינוכית מומחית, עם ניסיון רב שנים במחקר וייעוץ עבור גופים ציבוריים ופרטיים ביניהם צה"ל, משרד הביטחון, חברות מסחריות ומערכות חינוכיות מגוונות. היא צברה ניסיון עשיר בעבודתה בשירות הפסיכולוגי החינוכי בטיפול, אבחון וייעוץ מערכתי.

למירב תואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני MA בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

איתי כהן, מנהל צוות עמילות וקורייר

איתי מנהל את תחום תפעול עמילות המכס ושירותי בלדרות בקבוצת טוטאל קר מאז שנת 2022. במסגרת תפקידו איתי אחראי על ניהול צוות עמילות וקורייר בחברה המטפלים בשחרור מטענים מפיקוח המכס.

איתי מביא איתו ניסיון קודם מחברות שילוח ועמילות מכס. הוא בעל תעודת סוכן מהמכס  וכן בוגר לימודי יבוא במרכז האקדמי  – כשר אברהם.

רחלי מור, מנהלת מחלקת יצוא

רחלי מנהלת יצוא – ים, אוויר ודרופים – בחברת TOTAL CARE משנת 2022. מתוקף תפקידה רחלי ממונה על מציאת פיתרון לכל חבילה ולכל מקום על המפה.

היא בעלת ניסיון של למעלה מ20 שנה בתחום השילוח, תפעול משלוחים ומציאת פתרונות אסטרטגיים ולוגיסטיים ללקוחות עסקיים ופרטיים.

לרחלי ניסיון עשיר בממשקים מול מכס ישראל, לשכת מסחר, מחסנים לוגיסטיים. היא מומחית בניהול מו"מ מסחרי מול חברות תעופה וספנות בארץ ובעולם. רחלי בוגרת תואר בניהול עסקים וסוציולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה ובעלת תעודת פקיד רישוי מוסמכת מטעם מכס ישראל.

שני שמש עמרן, מנהלת משאבי אנוש

שני מנהלת את תחומי משאבי האנוש, הגיוס והאדמיניסטרציה בקבוצת טוטאל קר מאז שנת 2023. במסגרת תפקידה היא אחראית על הובלת תהליכי המיון והגיוס, הכשרה ופיתוח העובדים בקבוצה. בין היתר שני מנהלת את תחום הרווחה בחברה ומארגנת את אירועי החברה.

שני הגיעה לקבוצה עם ניסיון עשיר בעולמות הגיוס והשמה. היא בוגרת תואר ראשון בכלכלה ומשאבי אנוש מאוניברסיטת אריאל.

עידן ליבהבר, מנהל תפעול יבוא

עידן מנהל את תפעול תחום היבוא בקבוצת טוטאל קר בשנה האחרונה. לפני כן, משנת 2017 עבד בחברה כרפרנט יבוא. 

במסגרת תפקידו עידן אחראי על ניהול כל האופרציה הנדרשת בתהליך יבוא, כולל: ניהול הקשר בין עמילות המכס ליבוא, עבודה מול חברות ספנות ומשלחים אחרים, מובילים ומסופים (לאחר הגעת המטענים), עדכון לקוחות החברה בתאריכי הגעה וצפי הגעה, ואחריות על מטעני PP מול משלחים שפונים אלינו. 

עידן נושא באחריות על הרווחיות של תחום היבוא בקבוצה. לשם כך, הוא עורך בדיקות סדורות של הוצאות מול הכנסות ומוודא את תקינותן של הצעות המחיר בתחום.

שמוליק אדיב, מנהל תפעול פארמה

שמוליק מנהל תחום הפארמה בקבוצת טוטאל קר משנת 2020. כחלק מתפקידו שמוליק מנהל את שרשרת האספקה ותהליכי הלוגיסטיקה למגוון חברות תרופות ופארמה ישראליות. הוא מנהל צוות עובדים מקצועי, שמבין לעומק את תחום הפארמה, ההגבלות והחוקים החלים על יבואנים ויצואנים בתחום, מייעץ להם ועורך עבורם בדיקות Audit. ההיכרות של שמוליק והצוות עם התחום מאפשרת ללקוחות החברה להביא את התכולה שלהם ליעד בצורה חלקה וללא עיכובים מיותרים.  

שמוליק בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.

אלון ברטוב, מנהל סניף נתב"ג

אלון מנהל את סניף נמל התעופה בן-גוריון בקבוצת טוטאל קר משנת 2016. מתוקף תפקידו אלון אחראי על המנגנון הלוגיסטי והתפעולי של הקבוצה בנמל התעופה. הוא מביא איתו ניסיון מוכח של מעל עשור בתחום הלוגיסטיקה, תפעול יבוא – יצוא ושינוע פנים ארצי.
אלון בעל תעודת קורס חומרים מסוכנים Transport of Dangerous goods by air- Categoy 6 מסוויספורט ובעל תעודת אחראי בניית מטענים מטעם לופטהנזה Lufthansa Cargo -uld build up course .

 

רונית רוייז, מנהלת חשבונות ראשית

רונית מנהלת חשבונות ראשית בקבוצת טוטאל קר מאז שנת 2017. במסגרת תפקידה היא אחראית לניהול תחום הכספים בקבוצה, כולל הגשת מאזנים לרו"ח וניהול צוות העובדים במחלקה. לרונית ניסיון רב כמנהלת חשבונות ראשית. בתפקידה הקודם ניהלה את תחום הכספים בחברת גו אקטיב (היום חלק מרשת הולמס פלייס). 

רונית בוגרת תעודת מנה"ח סוג 1-2 ממכללת קרית אונו, בנוסף היא בעלת תעודת חשב שכר בכיר מטעם לשכת רואי חשבון בישראל.מוטי תשאור מנהל המחלקה המשפטית

מוטי מנהל המחלקה המשפטית בקבוצת טוטאל קר משנת 2010. מוטי מעניק לקבוצה ייעוץ מסחרי וייעוץ משפטי. 

מוטי בוגר תואר תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון, תואר שני בתקשורת מאוניברסיטת Colorado Boulder ותואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו.

דילוג לתוכן