תעשיית הרכב וחלפים

קבוצת Total Care Logistics מומחית במתן שירותי לוגיסטיקה ושילוח בינלאומי לתעשיית יבוא הרכב. עם מיקוד ביבוא משאיות, כלי רכב פרטיים וחלקי חילוף לרכבים. המומחיות שלנו בתחום משתרעת על שלל פתרונות מקיפים, הנותנים מענה לאתגרים הייחודיים של תעשייה דינמית זו.

פתרונות שילוח מקיפים לתעשיית הרכב

הובלה בינלאומית

אנו מצטיינים בשילוח בינלאומי של כלי רכב וחלקי חילוף, תוך שימוש במכולות סגורות ובאוניות גלנוע RO-RO (Roll-on/roll-off). השירותים המיוחדים שלנו כוללים גם הובלה בינלאומית של ציוד הנדסי ומבטיחים הובלה בטוחה ומאובטחת של חלקי חילוף לרכב מעבר לגבולות.

טיפול ברישוי

קבוצת טוטאל קר מומחית בטיפול בנושאי רישוי. לקבוצה רישיונות שילוח בינלאומי ועמילות מכס מטעם המכס הישראלי ותקן ISO 9001 מטעם מכון התקנים הישראלי, והיא מוכרת כ"גורם כלכלי מאושר" AEO מטעם המכס הישראלי. בעזרת הרישיונות והתקנים, נותנת הקבוצה מענה מלא לאתגרי יבוא ויצוא של קהל לקוחותיה ומספקת אחריות כוללת מהזמנת הרכש ועד לאישור הגעת המטען ליעד POD.
בזכות רישיונות אלו קבוצת טוטאל קר מטפלת במיומנות בדרישות הרישוי מול גורמים ממשלתיים שונים, לרבות משרד התחבורה, משרד התעשייה והמסחר, משרד החקלאות ומכון התקנים הישראלי. הצוות שלנו מבטיח עמידה בתקנות המבוססות על סיווג מוצרים, ומספק תהליך רישוי חלק עבור הלקוחות שלנו.

שחרור והובלה

השירותים שלנו חורגים מעבר לשינוע. קבוצת Total Care Logistics מחויבת לשחרור יעיל של מטענים של חלקי חילוף מהמכס והובלתם ליעד הסופי. עם דגש על דיוק ועמידה בזמנים, אנו מבטיחים שחלקי חילוף לרכב יגיעו ליעדם במהירות וביעילות.

דילוג לתוכן