הובלה יבשתית

Total Care Logistics מצוינות בשירותי הובלה יבשתית

בקבוצת Total Care Logistics אנו מייצרים תנועה חלקה של סחורות באמצעות שירותי ההובלה היבשתית המקיפים שלנו. הובלה קרקעית, בין אם ברכבת ובין אם במשאית, היא חוליה קריטית בשרשרת הלוגיסטית, חיונית להצלחת משלוחים הנעים באוויר ובים. פתרונות התחבורה היבשתיים היעילים והחסכוניים שלנו מספקים גשר אמין מהמפעלים לשדות תעופה, נמלי ים והיעדים הסופיים.

שירותי הובלה יבשתיים

שירותי עומס משא מלא
Full Truck Load - FTL

כדי להציע שירותי Full Truck Load אופטימליים ולהבטיח שמשלוח יגיע לכל יעד ברחבי העולם, קבוצת Total Care Logistics משתפת פעולה עם רשת של סוכנים, הפרושים בכל מיקום ברחבי העולם. באמצעות שירותי הובלה יבשתית, רשת השותפים הייחודית שלנו מספקת פתרונות הובלה גלובליים בלעדיים ויעילים, המעניקים לך שליטה על זמני ההעמסה וההגעה.

שירותי עומס מופתח - הובלה במשאיות
LTL- Less Truck Load

שירותי הובלה במשאיות למטענים הדורשים עומס מופתח (Less Truck Load) מציעים אלטרנטיבה חכמה וחסכונית עבור משלוחים קטנים או בינוניים. תוך מינוף המומחיות שלנו בשילוח מטענים, אנו מעבירים את המשלוחים שלך ברחבי העולם.

הובלת מטענים בכביש על ידי Total Care

קבוצת Total Care Logistics מספקת הובלה יעילה, אמינה וחסכונית מדלת לדלת. בזכות שיתופי הפעולה עם סוכני שילוח מקצועיים מסביב לעולם, צי משאיות מודרני, טכנולוגיה מתקדמת ושירותים לוגיסטיים מקיפים – אנו שותף אמין ויעיל לניהול שילוח בינלאומי.

שירותי הובלה בדרכים שלנו כוללים:

מדוע לבחור ב-Total Care Logistics עבור הובלה בדרכים?

 • הניסיון שלנו עומד לשירותך

  אנו רותמים את הניסיון הרחב שלנו במטרה לתכנן ולהוציא לפועל את תהליך ההובלה היבשתית המדויק לצרכים ולדרישות של כל לקוח ולקוח ולשביעות רצונו.

 • מעקב משלוחים בזמן אמת

  הטכנולוגיה המתקדמת שפיתחנו מאפשרת מעקב אחר המשלוחים בזמן אמת.

 • מחויבות לבטיחות

  יש לנו מחויבות בלתי מעורערת לבטיחות ולביטחון של הסחורות שלך.

 • יחס אישי ואנושי

  מנהל מסור שלנו מלווה ומנהל את המשלוחים שלך לאורך כל תהליך ההובלה.

 • תמיכת לקוחות 24/7

  צוות שירות הלקוחות שלנו זמין 24/7 כדי לספק תמיכה ומידע.

עם שני עשורים של ניסיון ללא תחרות בהובלת מטענים בכביש, Total Care Logistics מבטיחה שהסחורה שלך מגיעה במהירות, בטוחה ומאובטחת. בחר בנו כשותף המהימן שלך למצוינות בתחבורה יבשתית.

דילוג לתוכן